Kompresorių priedai, atsarginės dalys

Prekiaujame kompresoriais ir atsarginėmis dalimis

Prekiaujame naujais profesionaliais sraigtiniais ir betepaliniais oro kompresoriais. Taipogi galime pasiūlyti ir naudotus MARK ir kt. gamintojų oro kompresorius su garantija.

Mūsų įmonėje galite įsigyti įvairių oro kompresorių gamintojų atsarginių dalių, remontinių komplektų, filtrų bei kompresorinės alyvos. Be to, teikiame išsamias konsultacijas parenkant suspausto oro įrangą ir vamzdynus.
Prekiaujame kompresorių oro sausintuvais

Oro sausintuvai skirti efektyviai pašalinti drėgmę ir teikti labai aukštos kokybės sausą orą Jūsų suspausto oro linijai. Sausintuvai taikomi aplinkoje, kurios temperatūra yra žemesnė nei rasos taško temperatūra, arba specialios veiklos įrangai, pavyzdžiui: chemijos, maisto, farmacijos, optinio stiklo, krištolo pramonėje arba dirbant su integruotomis oro linijomis.
Prekiaujame kompresorių oro išsiplėtimo indais

Suspausto oro išsiplėtimo indai yra labai svarbi Jūsų suslėgto oro sistemos dalis. Jie gali būti naudojami bet kokiam suslėgto oro panaudojimo sričiai. Oro išsiplėtimo indai atlieka ne tik oro saugojimo funkciją, bet ir panaikina slėgio svyravimą ir kondensato riziką.
Montuojame suspausto oro linijas

Atliekame suspausto oro linijų montavimo darbus visoje Lietuvoje. Beveik kiekviena įmonė, nuo mažų cechų iki didžiulių fabrikų, naudoja tam tikro tipo suspausto oro sistemas. Daugeliu atvejų kokybiškos suspausto oro sistemos yra „gyvybiškai“ svarbios Jūsų turimos įrangos veikimui.
Prekiaujame kompresorių oro filtrais

Oro filtrai išvalo iš įsiurbiamo oro kietas daleles, dulkes, žiedadulkes, smėlį, suodžius, alyvas ir net vandens lašelius. Kompresoriaus darbo metu į alyvą patenka teršalų dalelės, trinties proceso liekanos, nuodegos. Jos teršia ir tirština alyvą. Todėl sutrinka normalus alyvos tiekimas, sumažėja kompresoriaus našumas, o blogiausiu atveju kompresorius visiškai sugenda. Oro filtras be filtravimo funkcijos atlieka ir triukšmo slopinimą, kuris atsiranda oro įsiurbimo metu, reguliuoja šilumos balansą.
Prekiaujame linijų filtrais

Kompresoriaus gaminamas suslėgtas oras turi būti sausas, be alyvos ir kuo švaresnis, todėl pagal oro švarumo poreikį filtrai montuojami sistemoje kaip filtrų blokai, kurie sudaryti iš nuosekliai sujungtų vieno ar daugiau filtrų.
Prekiaujame oro kompresorių alyvos ir vandens skirstytuvais

Oro alyvos „separatoriai“ atlieka itin svarbią funkciją sraigtiniuose kompresoriuose. Laiku nepakeistas oro – alyvos „separatorius“ gali palikti suspaustame ore didelį kiekį alyvos, užteršti arba net sugadinti pneumatinį įrengimą.
Prekiaujame automatiniais kondensato šalintojais

Automatiniai kondensato išleidėjai skirti suslėgto oro pramonėje kondensato šalinimui iš rezervuarų, filtrų, džiovintuvų ir separatorių.